Testosteron dla budowy mięśni

Odpowiedni poziom testosteronu gwarantuje nam przyspieszenie przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej. W suplementach znajdziemy składniki, które zapewnia nam bezpieczny efekt.
Czego szukać?
Jednym z najpopularniejszych czynników podnoszących poziom testosteronu jest wyciąg z buzdyganka ziemnego, czyli Tribulus terrestris. Jest to naturalny sposób na podniesienie poziomu testosteronu. Dzisiaj wykorzystuje się go w celu stworzenia środowiska anabolicznego, ale jego dodatkową zaletą jest korzystny wpływ na sprawność seksualną i potencję. Niegdyś roślinę stosowano w leczeniu problemów z libido. Innym sposobem na podniesienie poziomu hormonu jest ZMA, czyli połączenie cynku, witaminy B6 oraz magnezu. Pobudzając wydzielanie testosteronu, stymulujemy procesy budowania białek tworzących mięśnie.
Niebezpieczne substancje
Jeśli nie znamy się na wyborze suplementów, lepiej udać się do sklepu, w którym sprzedawca doradzi nam odpowiednią odżywkę. Kupując w sieci, możemy natknąć się na oszustów, którzy obiecują nam oszałamiające efekty i sprzedają kiepski produkt. Możemy też zapłacić dużo, ale nabyć sterydy, których stosowanie niesie ze sobą poważne konsekwencje zdrowotne.

Previous post Skuteczna stymulacja testosteronu
Next post Testosteron – bardzo męski hormon